Čia rasite kino šedevrus pakeitusius ir praturtinusius mūsų žvilgsnį į pasaulį. Galbūt tai bus vertingas atradimas ir Jūsų vaizduotei. 

Būtina pamatyti

Gerokai reikėjo paplušėti, kad susidėlioti asmeninę filmų programą, nes šiemet kritiškai daug patrauklių „Kino pavasario“

Tas pavasaris, kai tiesiog sprogsti iš nekantrumo ir… bijai. Kodėl bijoti kino festivalių? Todėl, kad

Larso von Triero ilgametražių filmų retrospektyvos organizatoriai atidarymo renginio metu šį režisierių pavadino Dievu. Išties,

Kino renginių ciklas „Pamatyk kine“ kviečia sausio 9 d. iš naujo atrasti geriausiu režisierių brolių

Buvo tikėtasi, kad sarkastiškiausias metų filmas neliks nepastebėtas, švedų režisierius Rubenas Östlundas toliau skina apdovanojimus:

Silvijos tekstas naujausiame kultūros ir meno žurnale „Nemunas“ apie filmą „Nesijaudink, brangioji“ (Don’t worry, darling,

“Filmmaking can give you everything, but at the same time, it can take everything from you.”-

– Alejandro Gonzalez Inarritu

„Cinema Bang Bang“ – kino dienoraštis, 2021m. gimęs iš karantininio namų kino teatro: projektoriaus šviesos kvadrato ant levandų spalvos sienos.

Bang – Silvija. Menotyrininkė, europietiško kino gurmanė, tekstų apie meną ir kultūrą autorė. Bang – Rokas. Plataus akiračio kino entuziastas, kuriam artimos fizinės ir metafizinės kelionės po įvairialypę JAV. Kasdien žiūrime filmus iš viso pasaulio, analizuodami juos pasitelkiant psichologiją, filosofiją ir septynias žmogiškąsias jusles. Kinas mums – skirtingi požiūrio taškai į įprastus dalykus, filmo seansas – sąmoninga meditacija iš kurio semiamės žinių ir patirties, budiname jausmus ir pasitikriname vertybes.

„Bang Bang“ dueto misija palydėti Jus kelionėje po skirtingus kino žanrus, kontinentus ir epochas, palengvinant opią skaitmeninio amžiaus dilemą „Kokį filmą žiūrėti šiandien?“ „Cinema Bang Bang“ dalinamės įsimintimiausių filmų apžvalgomis, kino industrijos naujienomis, teminėmis filmų rekomendacijomis, interviu ir kūryba vlogo formatu. Apie viską nuoširdžiai, dėmesingai, harmoningai.

Projektas žengia pirmuosius žingsnius, todėl jauskitės drąsiai prisijungti, diskutuoti, siūlyti ir kritikuoti. Sveiki atvykę į kinematografišką BANG BANG realybę!